Menu

Výrobci tepelných čerpadelImage

Alpha InnoTecJiž od roku 1998 jsou v německém Kasendorfu vyvíjena a vyráběna inovativní tepelná čerpadla alpha innotec s důrazem na vysokou kvalitu, účinnost a jednoduchou obsluhou. Nepřetržitý vývoj ve vlastním výzkumném centru a znalosti vycházející z dlouholetých zkušeností s energeticky úsporným řešením vytápění a chlazení Vám zaručují, že s výrobky značky alpha innotec se vždy rozhodnete správně.

Tepelná čerpadla alpha innotec se vyznačují kvalitou, pokrokovým technologickým řešením, nenáročnou instalací a obsluhou a v neposlední řadě svým spolehlivým provozem. V rozsáhlém sortimentu si vyberete kvalitní produkty pro jakékoliv využití, jakkoli velké objekty a jakékoliv požadavky, které přesně splní veškeré Vaše požadavky.
Tradice & Inovace
Znalosti získané mnohaletými zkušenostmi v roli výrobce tepelných čerpadel se denně prolínají s praktickou oblastí a potvrzují tak náskok a inovativnost značky alpha innotec. Vysoké investice, jako je výstavba vlastního výzkumného a vývojového centra, představují jistotu pro budoucnost značky i samotných produktů.

Pod hlavičkou ait–deutschland GmbH, která je součástí největší skupiny výrobců tepelných čerpadel v Evropě, využívá alpha innotec synergie celé skupiny pro vývoj a dosahování efektivních „nízkoenergetických řešení“ v oblastech vytápění, chlazení a větrání.

Produkty
Díky německému vývoji a výrobě tepelných čerpadel značky alpha innotec se můžete spolehnout na kvalitní produkt „made in Germany“. Produktová řada sahající od 4 do 160 kW Vám zaručuje, že naleznete ideální tepelné čerpadlo pro každé využití a jakkoli velký objekt. Rozsah možných využití se ještě zvyšuje díky možnosti kombinace tepelného čerpadla s jinými zdroji energie (fotovoltaika, smart grid).

Intuitivní ovládání tepelného čerpadla prostřednictvím jednoduché a srozumitelné regulace se osvědčí při všech aplikacích tepelného čerpadla, včetně chlazení a různých kombinací se solárními panely, regulací bazénu, fotovoltaikou, sítěmi smart grid a dalšími moderními systémy.  

Přesvědčte se o lepší cestě k vytápěníImage

DaikinO SPOLEČNOSTI DAIKIN

Společnost Daikin je přední světový výrobce zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Společnost dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám našich zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.


O SPOLEČNOSTI DAIKIN CENTRAL EUROPE

Společnost Daikin Central Europe sídlí v městě Brunn am Gebirge blízko Vídně v Rakousku. Společnost byla založena v roce 1999 a funguje jako regionální ředitelství pro 15 zemí střední a východní Evropy (CEE). Asi 180 zaměstnanců je umístěno na šesti pracovištích v Brunn am Gebirge, Praze, Bratislavě, Budapešti, Záhřebu a Bukurešti. Z těchto kanceláří řídí prodej a servis produktů Daikin v Albánii, Rakousku, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Kosovu, Makedonii, Černé Hoře, Moldávii, Rumunsku, Srbsku, Slovensku a Slovinsku. 


Na konci finančního roku 2013 společnost Daikin Central Europe vykázala obrat 127 milionů Euro.


NAŠE ŘADA PRODUKTŮ

Pro individuální rezidenty

Klimatizační jednotky Split pro chlazení a vytápění 

Tepelná čerpadla Daikin Altherma (vzduch – voda, geotermální a hybridní systém) a solární systémy

Systémy vytápění ROTEX (vzduch – voda, hybridní a geotermální tepelná čerpadla, kotle na topný olej a plyn, solární systémy a podlahová topení)

Čističky vzduchu včetně zařízení na zvlhčování vzduchu


Pro komerční a průmyslové aplikace

VRV – systém výroby tepla 

Sky Air pro komerční a servisní budovy

Aplikované systémy: hydronické systémy založené na chladicích zařízeních

Kondenzační jednotky pro výparníky třetích stran

Chlazení: chlazení supermarketů, normální chlazení a hluboké mrazení

Systémy větrání 


Všechny produkty Daikin jsou vyráběny s maximální šetrností vůči životnímu prostředí a s nejvyšší energetickou účinností.
Image

IvarIVAR CS, spol. s r. o. působí jako reprezentant obchodně technického zastoupení řady evropských firem v oborech voda, topení, plyn, filtrace a úprava vody, čerpací technika, solární systémy a tepelná čerpadla, zásobníky, fancoily a klimatizace.


Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka. Proto se snažíme zajistit široký sortiment zboží v dostatečném množství, aby bylo kdykoli připraveno k okamžitému odběru.


Aby si každý z Vás mohl vybrat výrobek přesně podle své představy, nabízíme v našem katalogu co nejpřesnější a nejpodrobnější technické údaje.


Jedinou cestou, jak našeho cíle - spokojenosti zákazníka - dosáhnout, je vedle poskytování včasných a bezvadných služeb, především zajištění vysoké kvality našich výrobků. Dbáme na to, aby zboží, které Vám prodáváme, splňovalo i ty nejnáročnější požadavky mezinárodního standardu ISO 9001, Evropských norem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požadavcích na výrobky.


ISO 9001:2008

ISO 14001:2004

Firma IVAR CS, spol. s r. o. v rámci zkvalitnění organizační a technické struktury zavedla v průběhu roku 2000 systém řízení a organizace firmy dle celosvětové normy. Výsledkem této snahy bylo získání závěrečného certifikátu ISO 9001. Na konci roku 2003 firma přešla na novou normu a v současné době je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004. 


Výstavy

Firma IVAR CS, spol. s r. o. se snaží o neustálé zvyšování prodeje na českém a slovenském trhu.

Jako jeden z hlavních prostředků k dosažení tohoto cíle používáme prezentaci na výstavách a veletrzích. Výstavy prezentují naši firmu široké veřejnosti a udržují kontakt s jednotlivými odběrateli.
Image

IVTIVT - záruka kvality a spolehlivosti
Švédská značka IVT se zaměřuje výhradně na vývoj a výrobu tepelných čerpadel. Specializace a více než 40 let zkušeností, dlouhodobě udržuje značku IVT na špičce v oboru tepelných čerpadel.
Tepelná čerpadla IVT jsou navrhována pro náročné skandinávské klima a pravidelně vítězí ve spotřebitelských testech 
Od roku 2005 je IVT je součástí koncernu BOSCH Thermotechnik GmbH – největšího evropského dodavatele topenářské techniky.
Jednička na trhu v České republice
IVT je s 12 000 instalovanými tepelnými čerpadly dlouhodobě největším dodavatelem tepelných čerpadel v České republice.
První tepelné čerpadlo IVT jsme instalovali již v roce 1991 v Roztokách u Prahy a spolehlivě fungovalo více než dvacet let. 
Disponujeme největší montážní a servisní sítí v České republice a na Slovensku.
Získaná ocenění
2015
IVT dodalo tepelné čerpadlo pro Dům roku 2015 – Rodinný dům v Brně
2014
IVT dodalo tepelné čerpadlo pro vítěznou Stavbu roku 2014 – Rodinný dům LF
2014
IVT dodalo tepelné čerpadlo pro oceněnou stavbu Building efficiency Award 2014 – Rodinný dům v Úžině
2013
IVT dodalo tepelná čerpadla pro oceněnou Stavbu roku 2013 – Otevřená zahrada, která získala Zvláštní cenu ministra životního prostředí za energetickou úspornost a efektivnost stavby.
2011
IVT dodalo tepelná čerpadla pro vítěznou Stavbu roku 2011 – Golf klub Čertovo břemeno
2010
Společnost Tepelná čerpadla IVT, se opět umístila mezi deseti nejlepšími firmami v pražském kole prestižní soutěže VODAFONE Firma roku 2010. Soutěž vyhlašují Hospodářské noviny a zúčastnilo se jí 4 123 firem.
2009
Webové stránky IVT získaly prestižní cenu Zlatý zavináč TZB INFO 2009, za nejlepší firemní internetovou prezentaci v oboru TZB, stavebnictví a úspor energie.
2008
IVT dodalo technologii vytápění a řízeného větrání pro Stavbu roku 2008 – Obytný soubor v Lukách.
2009
Společnost Tepelná čerpadla IVT, získala skvělé druhé místo v pražském kole prestižní soutěže VODAFONE Firma roku 2009. Soutěž vyhlašují Hospodářské noviny a zúčastnilo se jí 3 636 firem.
2005
Tepelná čerpadla IVT v konsorciu se společností SKANSKA, získala titul Ekologická stavba roku za vytápění areálu ZOO Ústí nad Labem
2003
IVT získalo cenu Zlatý zavináč TZB INFO 2003, za nejlepší internetovou prezentaci v oboru TZBImage

NibeNIBE Industrier AB je švédská prosperující společnost evropského rozsahu, kotovaná na burze ve Stockholmu. Má padesátiletou tradici vývoje, výroby a prodeje. V České republice společnost NIBE vlastní dva závody na výrobu elektrických topných těles – Backer Elektro a.s. Hlinsko a Eltop Praha v Miřeticích a také největšího výrobce ohřívačů vody v ČR – Družstevní závody Dražice s.r.o, kam patří mimo jiné i prodej tepelných čerpadel NIBE.


NIBE Industrier AB má tři divize: NIBE ENERGY SYSTEMS zásobuje trh výrobky, které zajišťují tepelný komfort domácností i průmyslových objektů. Mezi oblasti užití výrobků divize patří vytápění, ohřev teplé vody a ventilace. Centrála je v Markarydu, kde je rovněž vedení celého koncernu NIBE Industrier AB. Do této divize patří také Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o, největší výrobce ohřívačů vody v ČR včetně divize tepelných čerpadel. NIBE Elements s centrálou v Sösdale (jižní Švédsko), která zásobuje výrobce a uživatele komponenty a systémy pro elektrické vytápění. Tato divize má i dva závody v České republice – Backer Elektro CZ, a.s. a ELTOP Praha, s.r.o. NIBE Stoves dodává na trh krby, krbová a kachlová kamna vyšší třídy. Centrála je v Markarydu (jižní Švédsko).
Image

Regulus


Historie

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých čtyřech dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Odborný technický servis

Díky našemu týmu odborníků na alternativní energie jsme dokázali navrhnout a realizovat velkou řadu projektů pro rodinné domy i velkých projektů podle individuálních požadavků našich zákazníků. Stali jsme se tak jednou z nejvýznamnějších společností v oboru.

Kvalita

V roce 2006 firma Regulus s.r.o zavedla a udržuje systém managementu jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, viz Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009. Každý výrobek je v rámci výrobního procesu kontrolován, eventuelně plně testován.

V roce 2012 firma získala značku kvality Q-LABEL na všechna tepelná čerpadla CTC.

Spolupráce se světovými výrobci

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Vývoj vlastních výrobků

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru využíváme pro vývoj vlastních výrobků, které nejlépe odpovídají požadavkům našich zákazníků. Některé naše výrobky jsou dokonce patentově chráněny v tuzemsku i v zahraničí.

Naše výroba

Naše dlouhodobá spolupráce s českým výrobcem plynových kotlů dospěla až k tomu, že dnes je firma Ligas 100% dceřinou společností firmy Regulus a namísto plynových kotlů vyrábí naše výrobky. Díky tomu můžeme výrazně zvýšit investice do vlastní výroby, abychom mohli nabízet kvalitní výrobky za příznivé ceny. Jako jedna z mála evropských firem vyrábíme vlastní vakuové trubicové kolektory v Evropě.

Síť montážních a servisních firem

Široká síť našich certifikovaných montážních firem je zárukou toho, že vám vždy bude někdo nablízku pro realizaci vašich požadavků. Naši montážní a servisní partneři prochází odborným školením a jsou zárukou toho, že váš systém bude správně namontován a bude efektivně fungovat.

Pružné dodávky

Díky našemu modernímu skladovému hospodářství pružně zásobujeme naše odběratele. Pokud si zboží objednáte dnes dopoledne, tak Vám bude doručeno následující pracovní den kamkoli v Čechách i na Moravě.

Zahraniční zákazníci

V roce 1997 jsme založili dceřinou společnost Regulus-Technik s.r.o. v Prešově na Slovensku.

Kromě českého a slovenského trhu máme také stále větší počet zákazníků v mnoha evropských i mimoevropských zemích (Itálie, Španělsko, Francie, Německo, Švýcarsko, Holandsko, Velká Británie, Irsko, Švédsko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Černá Hora, Bulharsko, Rusko, Pobaltské republiky, USA, Uruguay, Alžírsko…) a náš objem exportu stále roste. V roce 2013 jsme založili další dceřiné společnosti REGULUS POLSKA v Polsku a Regulus Romtherm v Rumunsku. V roce 2015 přibyla dceřiná společnost REGULUS Energija v Chorvatsku a v roce 2016 REGULUS Green Energy v Kyrgystánu.

Informovanost

Nejmodernější výrobky a technologie vyžadují nové znalosti. Jsme schopni vybavit naše zákazníky technickými listy a návody a v našem školicím středisku zákazníky odborně vyškolit.

Budoucnost

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.
Image

Stiebel Eltron


STIEBEL ELTRON je nadnárodní společnost a zároveň jedním z lídrů na trhu v oblasti ,,ohřevu vody a elektrického vytápění“ a ,,obnovitelných zdrojů energie“ na celém světě

Již od roku 1924 jsou rozhodujícími faktory úspěchu společnosti technická výkonnost, kvalita, inovace, spolehlivost a přístup orientující se na zákazníka. S pěti národními a mezinárodními centry výroby, 24 prodejními společnostmi po celém světě a zastoupením ve více než 120 zemích má společnost STIEBEL ELTRON celosvětovou působnost. Přibližně 40 procent obratu pochází ze zahraničí.

V roce 1924 vystoupil v Berlíně zakladatel společnosti Dr. Theodor Stiebel s myšlenkou, vyvíjet a vyrábět produkty s nízkou spotřebou energie, větší bezpečností a komfortem. Tyto cíle platí dodnes.

Společnosti Stiebel Eltron je rodinná firma, která má své jasné vize v oblasti výroby a vývoje produktů – vyrábět ekologickou, efektivní a pohodlnou Haustechnik (technika pro domácnost). S více jak 3.700 zaměstnanci po celém světě se firma spoléhá na své vlastní know-how, a to od samotného vývoje produktů až po jejich výrobu. Výsledkem jsou efektivní a inovativní řešení v oblasti přípravy teplé vody, tepla, větrání a chlazení. Díky rozsáhlému sortimentu nabízí společnosti Stiebel Eltron vždy to správné řešení, které odpovídá požadavkům jak dnešní doby, tak i budoucnosti. Polovičním vlastníkem společnosti je Frank Stiebel a nadace rodiny Stiebel  (zřízena Dr. Ulrichem Stieblem).

Nadnárodní úspěch – skupina společnosti STIEBEL ELTRON

Ve středu skupiny společností STIEBEL ELTRON jsou společnosti STIEBEL ELTRON s.r.o. & spol., k. s., STIEBEL ELTRON Vertriebs GmbH a  STIEBEL ELTRON inter s.r.o se svými národními a mezinárodními obchodními společnostmi. Hlavními globálními značkami jsou STIEBEL ELTRON a AEG Haustechnik, které jsou na národní úrovni doplňovány a podporovány dalšími značkami, jako jsou  ZANKER a Tatramat. Funkční značky Tecalor a dlouhodobý partner Geowell, společnost operující v oblasti vrtných služeb, uzavírají celou skupiny společností.

Skupina celkem zahrnuje 24 distribučních společností se sídlem v Evropě, Asii, Austrálii a Severní Americe. Celkové tržby v roce 2016 dosáhly 478 milionů eur (hrubý obrat). Skupina zaměstnává přibližně 3.100 lidí po celém světě.

V roce 2002 získala společnost STIEBEL ELTRON divizi technického vybavení budov společnosti Electrolux Deutschland se značkami AEG a ZANKER. Řady spotřebičů pro ohřev vody, vytápění místností, podlahové vytápění, klimatizaci a větrání ideálně doplňují portfolio společnosti STIEBEL ELTRON.

Od roku 2004 patří Tatramat společnosti STIEBEL ELTRON. Společnost prodává své produkty především ve východní Evropě a je lídrem na trhu na Slovensku a v České republice.

Společnost Tecalor s.r.o. se zaměřuje na moderní, ekologické a úsporné zařízení na ohřev vody a vytápění a je kompetentním partnerem pro developery, projektové kanceláře, stavební firmy a řemeslníky.

Investice do inovací – STIEBEL ELTRON výrobní závod

Ústředím společnosti STIEBEL ELTRON je Holzminden, kde se zároveň nachází i největší výrobní hala. Vedle správy společnosti je místem výroby mnoha milionů elektrických teplovodních a topných zařízení, jakož i systémů a zařízení pro využití obnovitelných zdrojů energie. Kromě toho je v Eschwege ještě jedna High-Tech hala, kde se vyrábí malé skladovací nádrže, průtokové ohřívače, osoušeče rukou a všechny termoplastické komponenty, které jsou v rámci skupiny společností vyžadovány. Dalšími třemi mezinárodními místy výroby jsou Poprad/Slovensko, Ayutthaya/Thajko und Tianjin/Čína. Produktové portfolio doplňují fotovoltaické moduly.

Aktivní podpora – filosofie firmy STIEBEL ELTRON

Společnost STIEBEL ELTRON se tradičně orientuje na velkoobchodní a specializovaný prodej. Tato zaměření je filosofií společnosti i v dnešní době. Velká důležitost je přikládána aktivní podpoře svých partnerů prostřednictvím vzdělávacích kurzů a opatření směřujících k podpoře prodeje a servisu.  V návaznosti na výrobu je v Holzmindenu k dispozici akademie pro další vzdělávání v oblasti obchodu, řemeslech a plánování. Pouze v minulém roce využilo široké spektrum služeb akademie více jak 10 000 účastníků. Celý sortiment je prezentován na stálých výstavách na šesti prodejních místech v Německu – systémy jsou většinou v samotném provozu.

Pro budoucnost je STIEBEL ELTRON vybaven sofistikovaným výzkumným, vývojovým a investičním programem. Investice skupiny do výrobních míst v Německu v roce 2014 opět dosáhly dvouciferné milionové sumy. V polovině roku 2015 bylo v Holzmindenu vybudováno komunikační centrum s flexibilně použitelnými zasedacími a konferenčními místnostmi pro národní a mezinárodní hosty.
Image

De Dietrich


De Dietrich, lídr na trhu s kondenzačními technologiemi, nabízí již více než 10 let pod značkou udržitelného komfortu® inovativní systémy vytápění, které umožňují úsporu energie a zároveň chrání životní prostředí.
 
Výrobce tepelné techniky De Dietrich nabízí tepelné systémy, které v rámci řešení na míru kombinují kondenzaci oleje nebo plynu, biomasu, solární energii a tepelná čerpadla. 

V červenci 2004 se společnost De Dietrich Thermique spojila s firmou Remeha a vytvořily významnou skupinu, jejímž cílem je být předním evropským výrobcem tepelné techniky.

V roce 2008 skupina De Dietrich Remeha aktivně pokračovala ve svém rozvoji v oblasti obnovitelných energií a především v rozvoji tepelných čerpadel. V souladu s tímto plánem společnost získala skupinu DFM - výrobce tepelných čerpadel, který je znám též pod značkou SOFATH.

Na konci roku 2009 skupina De Dietrich Remeha získala společnost Baxi a vytvořila tak skupinu BDR Thermea, nového lídra v oblasti inovativních řešení a služeb spojených s vytápěním a přípravou TV. 
  
BDR Thermea : know-how známé ve více než 50 zemích.

De Dietrich je součástí skupiny BDR Thermea